bez zbytočných operácií
a liečebných procedúr

ZBAVTE SA KRČOVÝCH ŽÍL!

vhodné pre
každý vek

100% prírodný produkt

Zaručený výsledok

Ak sa používa nepretržite, krém pomáha

 • liečiť trofické vredy;
 • obnoviť prirodzené krvné výrony;
 • posilňovať steny ciev;
 • znížiť bolesť v nohách;
 • znížiť vznik krvných zrazenín;
 • zlepšiť funkciu žilových chlopní;
 • odstrániť opuchy mäkkých tkanív.

Bez nepohodlia
(bez škvrn a lepivej koži)

50%
ZĽAVA

OBJEDNAJTE ZA VÝHODNÚ CENU:

999

bežná cena: 1899

Objednať

Krém na žily Varicobooster
krčové žily

Komplexný prístup je kľúčom k úspešnej liečbe kŕčových žíl. Varicofix je jedným z dôležitých zložiek tohto prístupu. Iba tento krém môže jemne a účinne eliminovať príznaky ochorenia, tonizovať a posilňovať krvné cievy.

Krém na kŕčové žily Varicobooster, aplikovaný lokálne, je považovaný za vynikajúci nástroj pre prevenciu a liečbu. Stane sa vaším "záchranným lanom", ktorý byste mali použiť ako prvé!

Prvé
symptomy

Bolesť

Pálenie
Teplo

Svrbenie

Opuchy

Nočné kŕče

Brnenie

Prečo máte krčové žily:

 • Získate ich "krčovou dedičnosťou" od svojich rodičov či iných príbuzných;
 • Sedavý spôsob života a práce;
 • Hypermoderné diéty chudobné na vlákninu;
 • Tangá, priliehavé nohavice a vysoké podpätky, poruchy prietoku krvi;
 • Sedenie s prekríženými nohami;
 • Nadmerne ťažké bremená v telocvični;
 • Hormonálne lieky, ako je antikoncepcia alebo lieky na nachladnutie

Venă sănătoasă

Venă varicoasă

Účinky krému Varicobooster

Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu krém na kŕčové žily funguje efektívne a bezpečne. Je schopný odstrániť príznaky lokálneho zápalu, znižuje opuch a bolesť. Pri pravidelnom používaní tento krém zlepšuje stav ciev, posilňuje ich a zvyšuje ich odolnosť. Nemenej dôležitým faktorom je skutočnosť, že Varicobooster eliminuje subjektívne príznaky, ako je "mravčenie", "chlad" v rukách a nohách, únava a tiaže.

Názory odborníkov:

block_5_foto1

Nemôžeme dostatočne zdôrazniť význam krémov na kŕčové žily ako súčasť komplexnej liečby tohto ochorenia! Ich účinnosť je ťažké preceňovať, a to najmä pokiaľ ide o moderný produkt Varicobooster. Tento krém sa osvedčil, ukázal skutočné výsledky aj v prípade pacientov, ktorí toho veľa neočakávali.

Môžete ho používať doma, pokiaľ možno každý deň, jemne vtierať do postihnutej oblasti. Priaznivý účinok sa ukáže prekvapivo rýchlo. Pacienti uvádzajú, že bolesť zmizne, rovnako ako únava v nohách a rukách, opuch sa zmenšuje. To potvrdzujem a odporúčam Varicobooster všetkým!

Vincent Bakule
chirurg, 15 rokov praxe

block_5_foto2

Často sa ma pýtajú, ktorý krém na kŕčové žily je podľa mňa najúčinnejší, bezpečný a šetrný. Aký krém by som s istotou odporučil mladej matke aj staršej osobe. Moja odpoveď znie - skúste Varicobooster!

Po celú dobu mojej praxe iba tento krém vykazoval skutočné zlepšenie a upokojoval bolestivé symptómy žil deň za dňom. Mnoho chemických mastí môže spôsobiť alergické reakcie, zatiaľ čo Varicobooster je perfektne tolerovaný. Stojí za to ho vyskúšať a oceniť efekt!

Helena Morárová
lekár, flebolog

100% prírodné látky
Varicobooster krčové žily

Dávajte pozor na aktívne zložky!
Ak chcete zvoliť krém na kŕčové žily vhodný pre vás, mali by ste si prečítať zoznam účinných látok, ktoré určujú účinnosť krému.

block_6_pic1

Palina, mentol, harmanček a žihľava
dodávajú nohám ľahkosť a silu, osviežujú a dezinfikujú pokožku nôh, urýchľujú hojenie mikrotrhlín

block_6_pic2

Divý gaštan a listy brezy
posilňujú a spevňujú steny ciev, hoja malé poškodenia kože, tlmia bolesť, opuchy a únavu v nohách od

block_6_pic5

Troxerutinum
odbúrava pocit ťažoby a únavy nôhб znižuje priepustnosť a krehkosť cievб redukuje opuchy a zápaly

block_6_pic3

Kofeín, MED a Ginkgo biloba
poskytujú starostlivé ošetrenie a dodávajú svieži tón, podporujú prietok krvi, aktivujú metabolizmus látok, urýchľujú obnovenie buniek

Zložky krému zabezpečujú primeraný výsledok pre prevenciu chorôb.

Hlavný účel krému je zmierniť bolestivé pocity a symptómy, riedenie krvi, tonizovanie, posilnenie žíl a bránenie vzniku krvných zrazenín.

Vlastnosti krému na krčové žily:

Zvyšuje odolnosť a výkonnosť, zmierňuje zlé pocity v dôsledku kŕčových žíl: opuchy, tiaže v nohách, svrbenie, kŕče, chráni pred syndrómom unavených nôh.

Zlepšuje krvný obeh

Znižuje tlak v žilách

Podporuje rýchlu obnovu sten ciev

Redukuje opuchy

Zvyšuje tonus žíl

Zníženie žilovej záťaže

Znižuje priepustnosť a kapilárnu krehkosť

Čistí a opravuje kŕčové žily

block_8_ico1

BEZ ZBYTOČNÝCH
OPERÁCIÍ

block_8_ico2

BEZ DRAHÝCH
LIEKOV

block_8_ico3

BEZBOLESTNÉ A NEŠKODNÉ
PRE VAŠE ZDRAVIE

Kŕčové žily sú považované za závažné ochorenie, ktoré musí byť
okamžite liečené

block_9_foto1

Drobné žilky

block_9_foto2

Retikulárne varixy

block_9_foto3

Krčové žily

block_9_foto4

Chronická žilová nedostatočnosť

block_9_foto5

Trofické vredy

Recenziile clienților:

block_10_foto1

Hodnotenia zákazníkov:
28 rokov

Po tehotenstve, keď sa moje dieťa narodilo, som začala mať problémy s nohami. Nielen, že neustále boleli, ale aj žily sa začali "dostávať von." Moje nohy boli na konci dňa samá žilka! Vyzeralo to hrozne.

Išila som k lekárovi a on mi odporučil používať tento krém na kŕčové žily. Povedal, že ho mám aplikovať dvakrát denne. Prvý efekt som zbadala za 5 dní. Na konci dňa žily vyzerali takmer normálne, uzly boli preč. Po mesiaci užívania som si všimla, že zmizla aj bolesť. Moje nohy už ne brneli a takmer neboli opuchnuté. Pokračujem v liečbe!

block_10_foto2

Zuzana V
47 rokov

Kŕčové žily sú môj večný problém! Za takmer 10 rokov som sa nemohla zaobísť bez mastí, krémov a práškov. Zo všetkého, čo som vyskúšala, je Varicobooster najlepší krém. Je to nielen príjemné užívanie a rýchlo sa vstrebáva, ale tiež pomáha. Nespôsobuje žiadne svrbenie alebo vyrážky ako po rôznych ďalších prípravkoch. Naozaj mám menší opuch a zápal. Aj keď výsledok nie je okamžitý, je permanentný!

Navyše, s týmto krémom sú moje nohy ľahké. A ešte jedna vec, nedá sa na to zvyknúť. Účinok sa dostaví, aj keď krém nepoužívate pravidelne.

block_10_foto3

Mária S.
58 rokov

Mal som pokročilé štádium kŕčových žíl. Moje žily boli veľmi viditeľné, pokožka bola suchá. Opuchy a bolesť boli takmer konštantné. Moja dcéra mi kúpila tento krém, ale nedúfal som.

Používam ho skoro rok, každý deň, niekoľkokrát denne. Výsledok ma prekvapil. Prvá vec, ktorej som si všimol - pokožka sa vrátila k životu a obnovila sa vlhkosť. Potom začali postupne miznúť bolesť a opuch. Neskôr, asi po mesiaci užívania, sa žilové uzly začali zmenšovať. Stále používam tento krém, pretože vidím výsledok, a som veľmi šťastný!

block_10_foto4

Adam A.
65 rokov

Moja žena stále hovorí, že mám problémy s žilami. Cítim to sám. Moje ruky sú pokryté takými žilkami, že je to desivé. Celé to bolí, páli, moje ruky sú chladné.

Žena mi kúpila tento krém. Začal som ju používať. Na prvýkrát sa nestalo nič, len príjemný pocit tepla. Po asi 10 dňoch sa žily mierne rozjasnili a boli menšie. Bol som nadšený! Potom, po mesiaci a pol som si všimol, že bolesť odišla. Zrejme vďaka krému zápal prešiel! Žily sa zmenšili ešte viac. Teraz "pavučina" na mojich rukách nevyzerá tak desivé a bolesť je preč!

50%
ZĽAVA

OBJEDNAJTE ZA VÝHODNÚ CENU:

za výhodnú cenu: 999

bežná cena: 1899